Układanie kostki brukowej

profesjonalny sprzęt

doświadczony zespół

terminowość

Perfekcyjnie ułożony bruk

Przed domem, na osiedlu, przed budynkiem użyteczności publicznej, na terenie firmy. Zajmujemy się także kompleksowa usługą kładzenia kostki brukowej. Materiały dowozimy na miejsce naszymi pojazdami. Na miejscu wykonujemy wszelkie niezbędne prace, które należy wykonać przed położeniem wybranej kostki brukowej.

Przed położeniem nawierzchni wyrównujemy teren i usuwamy z niego zbędne elementy. Całość odpowiednio utwardzamy, tak by droga, chodnik czy podjazd były wystarczająco wytrzymałe i służyły przez wiele lat. Podczas wszelkich prac korzystamy ze sprawdzonych i nowoczesnych urządzeń, które obsługiwane są przez odpowiednio przeszkolonych i wykwalifikowanych pracowników.

Nasze doświadczenie i fachowość są gwarancją dokładnie przygotowanej nawierzchni, zachowującej najwyższe standardy i spełniającej oczekiwania zarówno dewelopera, jak i właściciela prywatnej posesji. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi standardami pracy. Chętnie umówimy się na spotkanie, na którym ustalimy szczegóły i ewentualny termin rozpoczęcia prac.

Jesteś zainteresowany bądź zastanawiasz się
nad naszymi usługami? Skontaktuj się już teraz


ADRES FIRMY

ZiemneUslugi.pl Jakub Szczudło

ul. Podmiejska Boczna 14b
66-400 Gorzów Wielkopolski

E-mail: ziemne.uslugi@gmail.com

Zadzwoń: +48 730 990 220

NAPISZ DO NAS