Specjalizujemy się w pracach ziemnych.

Dysponujemy własnym ciężkim sprzętem budowlanym. Nasza flota pojazdów obejmuje koparki, ładowarki czy wywrotki. Każdy pojazd obsługiwany jest przez wykwalifikowanego i doświadczonego pracownika. Działamy zarówno na zlecenie przedsiębiorstw z sektora przemysłu, jak i na zlecenie instytucji czy klientów indywidualnych.

Nasze usługi obejmują również prace związane z uzbrojeniem terenu przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Działamy także w zakresie wyburzeń przy pomocy młota wyburzeniowego i przygotowań placów budowy pod realizację inwestycji. Dostarczamy na miejsce budowy piasek, żwir, gruz czy innego rodzaju kruszywo. Korzystamy z technologii bezwykopowej realizujemy zlecenia przecisków czy przewiertów. Zajmujemy się kompleksowym układaniem kostki brukowej wraz z przygotowaniem terenu własnym sprzętem.

Każde zlecenie wykonujemy z precyzją i dbałością o to, by były zrealizowane terminowo. Własny sprzęt oraz najlepsi fachowcy są gwarancją dobrze wykonanych zadań i umiejętności pozwalających sprawnie rozwiązać nieoczekiwane sytuacje, które mogą pojawić się na placu budowy.

Jesteś zainteresowany bądź zastanawiasz się
nad naszymi usługami? Skontaktuj się już teraz


ADRES FIRMY

ZiemneUslugi.pl Jakub Szczudło

ul. Podmiejska Boczna 14b
66-400 Gorzów Wielkopolski

E-mail: ziemne.uslugi@gmail.com

Zadzwoń: +48 730 990 220

NAPISZ DO NAS