Prace wyburzeniowe i rozbiórki

profesjonalny sprzęt

doświadczony zespół

terminowość

Precyzja i bezpieczeństwo

Nowe inwestycje często wymagają oczyszczenia terenu budowy z istniejących, starych, niefunkcjonalnych, zbyt zniszczonych budynków. W takich sytuacjach na przyszły plac budowy najpierw wjeżdża ciężki sprzęt budowlany, którego zadaniem jest wyburzenie zbędnych elementów, niepotrzebnych zabudowań.

Prace rozbiórkowe realizujemy naszym sprzętem. Młoty wyburzeniowe obsługiwane są przez wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie i fachowość pozwalają nie tylko sprawnie przeprowadzić prace rozbiórkowe, ale przede wszystkim bezpiecznie i z uwagą na możliwe pojawienie się nietypowych sytuacji.

Wyburzamy różnego rodzaju obiekty kubaturowe, inżynieryjne czy przemysłowe, w tym hale, kominy, wiadukty, tunele, fabryki czy budynki użyteczności publicznej. Nasze działania są kompleksowe – od wyburzenia wskazanego obiektu po przygotowanie terenu pod realizację nowej inwestycji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i skonsultujemy jakie należy wykonać rozbiórki, a także powiemy jak przebiega cały proces.

Jesteś zainteresowany bądź zastanawiasz się
nad naszymi usługami? Skontaktuj się już teraz


ADRES FIRMY

ZiemneUslugi.pl Jakub Szczudło

ul. Podmiejska Boczna 14b
66-400 Gorzów Wielkopolski

E-mail: ziemne.uslugi@gmail.com

Zadzwoń: +48 730 990 220

NAPISZ DO NAS