Transport piasku i kruszyw

profesjonalny sprzęt

doświadczony zespół

terminowość

Sprawnie i zawsze na czas

Piasek, kruszywo, żwir to materiały, które wymagają specjalistycznego transportu. Poza świadczeniem kompleksowych usług z zakresu robót ziemnych, zapewniamy także usługi transportowe. Specjalizujemy się w terminowych dostawach kruszywa oraz wszelkiego rodzaju budowlanych materiałów sypkich, w tym gruzu, a także innych elementów, które są generowane podczas przeprowadzania prac wyburzeniowych.

Dysponujemy odpowiednio wielką flotą pojazdów (wywrotek czy ładowarek), by być spokojnym o zapewnienie regularnych dostaw wszelkiego rodzaju kruszyw na miejsce budowy. Z powodzeniem zajmiemy się także odbiorem gruzu czy piasku, które są już zbędne, a mogą przydać się podczas realizacji innych inwestycji.

Pracujemy od lat i zebraliśmy odpowiednie doświadczenie, które w połączeniu z fachowością, wykwalifikowanej kadry stanowią o jakości naszej pracy. Jesteśmy terminowi i dyspozycyjni, mamy nowoczesny sprzęt i korzystamy z najnowocześniejszych technologii, które sprzyjają pracy w różnych warunkach panujących na budowie.

Jesteś zainteresowany bądź zastanawiasz się
nad naszymi usługami? Skontaktuj się już teraz


ADRES FIRMY

ZiemneUslugi.pl Jakub Szczudło

ul. Podmiejska Boczna 14b
66-400 Gorzów Wielkopolski

E-mail: ziemne.uslugi@gmail.com

Zadzwoń: +48 730 990 220

NAPISZ DO NAS